Vretenová kosačka – HECHT 514 PROFI

169,99  (141,66  bez DPH)

Ručná vretenová kosačka so záberom 46 cm. Kôš s objemom 50 l. Kovový skelet. Bezkontaktný nožový valec. 

Katalógové číslo: HECHT514PROFI Kategórie: Značka:

Popis

Výhody

  • Bezkontaktný nožový valec
  • Špeciálne tvarované nože z prvotriednej ocele s hrúbkou 3 mm
  • Tiché a jednoduché kosenie
  • Ideálna na údržbu plôch, kde potrebujete perfektné zastrihnutie trávnika
  • Možnosť nastavenia výšky kosenia
  • Jednoduchá údržba i obsluha
  • Zberný kôš 50 L

Kvalitná a obľúbená vretenová kosačka HECHT 514 PROFI pre bezchybný vzhľad vášho trávnika. Vďaka do skrutkovice stočenému vretenu s piatimi bezkontaktnými nožmi s hrúbkou 3 mm má kosačka perfektný strih – trávu doslova strihá. Tento spôsob kosenia je nie len šetrnejší k tráve samotnej, ktorá tak nemá rozstrapkané konce a nevysychá, ale poskytuje tiež rovnomerné zastrihnutie po celej ploche. Steblá sú teda rovnako vysoké a váš anglický trávnik potom vyzerá doslova ako koberec.

Kosačka je vybavená 50 l košom z textílie pre zber pokosenej trávy, ktorý sa výborne plní. So záberom kosenia 46 cm ide práca jednoducho a rýchlo od ruky. Ovládanie kosačky pre každého – celá kosačka je ergonomicky navrhnutá tak, aby zaisťovala čo najpohodlnejšie používanie spolu s perfektnými výsledkami kosenia. Centrálne nastavenie kosiacej výšky od 24 do 75 mm zaručí optimálne využitie na každej záhrade. Vďaka dlhému madlu sa kosačka výborne ovláda, pre lepšie uskladnenie je možné madlo ľahko zložiť.

Kosačka má kovový skelet, ktorý jej zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Veľké kolieska s vylepšeným vzorom proti prešmykovaniu potom zaisťujú jednoduchý pohyb a manévrovanie v teréne, vďaka kvalitným prevodom kolieska tiež zaisťujú vysoké otáčky noža bez zvýšenej námahy. Pre zvýšenie stability je naviac kosačka opatrená ešte prídavnými kolieskami a s hmotnosťou len 17,2 kg je vhodná i pre fyzicky menej zdatných užívateľov.

Vďaka mechanickému pohonu kosačka nevyžaduje žiadne elektrické pripojenie ani plnenie palivom. Je teda nielen ekonomicky výhodná a bezpečná, ale tiež šetrná k životnému prostrediu i k vášmu trávniku.

Texty uvádzané ako popis funkcií produktov v žiadnom prípade neslúžia ako návod na použitie. Pri používaní prosím postupujte v súlade s užívateľským manuálom, ktorý je súčasťou dodávky produktu.

Ďalšie informácie

kôš (l)

50

nastavenie výšky (mm)

24 – 75