Elektrický krovinorez – HECHT 1445

109,99  (91,66  bez DPH)

Elektrický krovinorez so záberom nožov 25,4 cm a záberom struny 42 cm. Deliteľný hriadeľ. Príkon 1400 W. Poloautomatické odvíjanie struny. Hmotnosť 5 kg.

Katalógové číslo: HECHT1445 Kategórie: Značka:

Popis

HECHT 1445 je elektrický krovinorez, s ergonomicky tvarovanými rukoväťami typu Bike, vhodný pre údržbu záhradného porastu na miestach, kde nie je možné použiť iné typy kosačiek. Motor s príkonom 1400 W poháňa kvalitné oceľové nože, ktoré si hravo poradia aj s menšími náletovými drevinami. Pracovná šírka záberu struny je 42 cm, súčasťou dodávky je aj strunová hlava, ktorú možno rýchlo a jednoducho vymeniť za nože. Krovinorez tak rýchlo zmeníte na výkonný a praktický vyžínač vhodný na úpravu okoklo plotov, stien, stromov a podobne. 

Krovinorez je dobre vyvážený, váži len 5 kg a väčšina hmotnosti je prenášaná do ramenného popruhu a tak ani po dlhšej práci neunaví vaše ruky. Vďaka deliteľnému, ľahko rozoberateľnému hriadeľu je skladný a ľahko ho môžete prepravovať aj v automobile.

Elektrické krovinorezy sú obľúbené vďaka svojej nenáročnosti na údržbu, obsluhe, relatívne tichej prevádzke a jednoduchému štartovaniu.

V balení je okrem strunovej hlavy obsiahnutý tiež kovový kotúč a popruh.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.